MÖBLER / Skåp & hyllor / Chiffonjé 7394439
nr 739 4439
Chiffonjé
längd: 90, djup: 51, höjd: 135
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
650 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:33:15
200 kr
500 kr
300 kr
450 kr
600 kr